14 Mayıs 2014

TTNET Aboneliği İptal Ettim, Dondurmuşlar Fatura Çıkarıyorlar

Nisan ayında almadığım hizmetin faturasını ödemek istemedim ve düşüş yaptılar 15 lira kadar kurulum ücreti vs. onların faturası çıktı, 06.05.2014 tarihinde ödemesini yaptım aynı zamanda hizmet almadığım için bu tarihte Türk Telekom müdürlüğünden ödememi yaptıktan sonra hattımı iptal etmelerini istedim ıslak imza verdim her şeyi teslim ettim.

Daha sonra müdürlükten beni aradılar iptal etmeyip tarife sunalım dediler, peki dinliyorum dedim öncelikle hattınızı donduralım dedi, dondurdu daha sonra kampanyayı sundu hoşuma gitmedi iptal edelim dedim, peki iptal ediyorum dedi ancak hat iptal olmamış onuda geçtim nisan ayına ait faturayı 57 lira yapmışlar, ben zaten nisan ayının faturasını ödedim.

Umut 196 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Mayıs 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Umut16 Mayıs 2014

    Öyle bi durumla karşı karşıyayımki Türk Telekom ofis çalışanı bile gidip hukuksal olarak hakkınızı arayın haklısınız diyor problemler nedeniyle hattı iptal etmek için 06.05.2014 tarihinde gidip ıslak imza verdim 2-3 gün sonra Muhammed isimli arkadaş aradı görüşme sağladık ne nedenle iptal ediyorsunuz dedi problemler yaşıyorum dedim kampanya sundu hoştu problemlere rağmen bu fiyattan verirseniz olur dedim tahahhütte olmayacaktı güzeldi yani daha sonra ekranı yanıt vermedi ne yazık ki bunu sağlayamıyorum dedi peki o zaman iptal edelim dedim iptalinizi gerçekleştiriyorum dedi ancak bana onay metnini hat Dondurma metni okudu ve o şekilde onay aldı şimdi hattım dondurulmuş bunun adı nedir?

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Mayıs 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön