06 Nisan 2013 #1728862

Ttnet Aboneliği Askıya Almadı, Nakil Yapmadı Cevap da Vermiyor!

İki ay önce 162*** nolu şikayetime rağmen taşındığım TOKİ konutlarında hizmet veremediği için aboneliğimi askıya alma talebimi dikkate almayıp kullanmadığım internetten para tahsil etmeye devam eden Ttnet nakil talebimi taahhütüm bulunduğu gerekçesiyle reddetmiştir.


Kullanmadığım internetten para tahsil etmeye devam eden Ttnetin 170*** nolu şikayetime verdiği cevap konunun araştırılıdığıdır. 9 gündür araştırıyorlar cevap yok. Belirttikleri iletişim mailine dün bana cevap verin diye yazdım hala cevap yok. Çözüm üretmelerini beklemiyorum ama cevap bile yok. Kullanmadığım internetten taahhüt bitene kadar para tahsil edebilmek için oyalanıyorum.

Recep 131 Okunma

Cevaplar

  • Recep09 Nisan 2013

    Bugün e-postamı kontrol ettim. 04/04/2013 tarihinde tarafıma bilgilendirme yapıldğı gerçeği yansıtmamaktadır. Junk maili kontrol ettim ordada yok. Bu firmanın bu kadar pervasız bir şekilde kullanmadığım internetten para tahsil etmeye devam etmesi müşteriyi muhatap almaması, piyasadaki tekelci konumunun ve tüketici haklarının yeterince korunmamasının verdiği aşırı rahatlık ve aşırı kar saikinden kaynaklanmaktadır. Mevcut duruma verebileceğiniz cevap varsa neden burada yayınlamıyorsunuz? Yayınlamıyorsunuz çünkü yayınllarsanız vatandaş rezaleti görecek. Yabancı ülkelerde de abone oldum. Bir telefonla abone olur ve bir telefonla aboneliğinizi iptal ettirebilirsiniz. Müşteriye karşı bu kadar kayıtsız kalındığına ilk defa şahit oluyorum. Tüketici mahkemelerine başvuru masrafının olması bu tür aşırı kar amaçlı tekelci firmaları daha da pervasız davranmasına yol açıyor.

  • Türk Telekom Temsilcisi09 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, yapılan kontrollerde ilgili birim tarafından 04.04.2013 tarihinde bilgilendirme yapıldığı görülmüştür. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi06 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön