22 Ocak 2014 #2250339

TTNET Aboneliği Açtı Ama Fatura Göndermiyor

TTNET'in internet hizmetine 3 Eylül 2013 tarihinde gece sularında telefondan abone kayıt işlemi gerçekleştirdim. Yanlış hatırlamıyorsam 9 Eylül 2013 itibariyle sözleşmeyi imzalayıp gönderdim.(Sözleşmeden net tarihi verebilirim.) 20 Eylül 2013 tarihinde de TTNET'ten yetkili servis elemanları gelip modemimizi bağlayıp internetimizi açtılar.


Fakat o tarihten itibaren şu ana kadar faturalandırma yapılmadı. Bunu ilk bir ay geçtiğinde farkına vardım. Herhalde 8 oldu müşteri şikayeti bıraktım. Hiç bir sonuç alamıyorum. Bu süreci nasıl yönetmeliyim?

Muhammet 57 Okunma

Cevaplar

  • Muhammet24 Ocak 2014

    TTNET in cevap olarak yazdığı mesajı anlayamadım. Acaba hangi mail adresine cevap yazmış? (Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır.)

  • Türk Telekom Temsilcisi24 Ocak 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Ocak 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön