29 Ağustos 2013 #1981953

TTNET Abone Sahibinin Vefatı Nedeniyle Cayma Cezası Talep Ediyor!

TTNET Kullanıcısının varislerinden biri olarak, abone sahibinin vefatı nedeniyle aboneliğin iptalini istedim. Veraset ilamı ve varis olduğuma dair belgeleri ilettim. Ertesi gün iptal olmasına dair müşteri hizmetlerince arandım. Ancak iptal durumunda, taahhüt süresi dolmaması nedeniyle ceza ödeyeceğimi bildirdiler.


Taahhüt eden kişi vefat etmiş olmasında rağmen keyfi taahhüdü sona erdirme gibi cezayı neden ödemeliyim. Kullanılmamış ayların, -henüz borç olarak tahakkuk etmemiş olmasına rağmen- bedelini neden ödemeliyim?


Aboneye ait tahakkuk eden kullanım bedelleri var ise bunları varis olarak öderim ancak bu kadar duyarsızca ceza ödemesi istenmemesi gerekiyor.

İsmail 548 Okunma

Cevaplar

  • İsmail02 Eylül 2013

    Hala bir dönüş yapılmadı, dönüş bekliyorumm

  • Türk Telekom Temsilcisi30 Ağustos 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da i[email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi29 Ağustos 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön