03 Eylül 2013 #1991890

TTNET Abone Oldum, İnternet Bağlantısı Sağlanmadı!

06. 08. 2013 tarihinde abone olduğum internet hala açılmadı. Ev telefonu çalışmakta, dsl ışığı yanmasına rağmen internet ışığım yanmamakta. Suana kadar gün aşırı aramama rağmen ve 3 sefer Türk Telekom ana bayisine gitmeme rağmen hala Internet'im açılmış değil.


3 gün sonra ayım dolacak ve faturayı göndereceksiniz. Bu faturayı hangi hizmet karşılığında tahsil etmek isteyeceksiniz? Artık ne yapılması gerekiyorsa ya yapın yada yapamıyorsanız arayın söyleyin. Sorunuz şu, şundan dolayı internet hizmeti veremiyoruz. Ama söyleyemezsiniz tabi, yoksa ay sonu faturayı nasıl göndereceksiniz. O fatura geldiğinde hakkımı arayacağımı bilin!

Mesut 146 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi06 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi03 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön