12 Eylül 2013 #2007389

TTNET Abone Oldum Fakat 10 Günde İnternet'i Bağlamadılar!

02. 09. 2013 tarihinde TTNET yalın İnternet'e başvurdum. Hemen ertesi güne kargo sözleşme geldi imzaladık aynı kişiyle geri gönderdik. Abone olurken kargo ulaştıktan 2-3 günde açılır dendi. Tamam dedim. 3 gün sonra aradım 7 gün içinde kesin bağlanırsınız diyip kapattılar.


7 gün gece yarısı aradım ufak bir aksaklık gibi bir şeyler olmuştur gibisine bir şeyler söyledi, kapattık telefonu. 8. gün arıza kaydı aldılar. Akşam bir daha aradım benim İnternet'imi niye bağlamıyorsunuz dedim. Şimdide öğrendim ki port tahsisi yapılmamış. Port tahsisini kim kapıyor dedim, Telekom müdürlüğü dediler. Telefon numarasını istedim vermediler.


10 günde 1 port takıp 2 adet kabloyu bağlağamayan bir kurumdan hizmet bekliyoruz.

Melih 48 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi18 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Melih13 Eylül 2013

    10 gündür internet bağlanmadı 1 kişide arayıp tamam kardeşim şu gün vericez diyemedi.Dahalen beliyoruz.Başkentte böle ise diğer illeri düşünemiyorum.

  • Türk Telekom Temsilcisi12 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön