13 Şubat 2014 #2291923

TTNET Abone Olduğuma Pişman Etti

burada sayfalar dolusu yazanları okuyup, abone olan eşi dostu dinleyip başıma gelecekleri bile bile çaresizlikten gidip İnternet bağlattığım için çok ama çok pişmanım. Veremediği hizmete para isteyebilecek kadar sıkılmaz sözde internet sağlayıcısıdırlar.


Yaklaşık bir aydır çok basit bir sorunumu çözebilmeyi başarmayı bırak, buna teşebbüs bile etmediler. Bu arada gönderdikleri mektupla işte size şöyle hizmet verebilmek için, vs. vs. vs., ha bu arada şu kadar borcunuz var diyebilecek kadar sıkılmaz olabildiler.


Ne yapacağımı bilmiyorum. Böyle yetersiz, ilgisiz ve düzensiz bir şirketin eline nasıl düştük anlayamıyorum.

Onur 33 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Şubat 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön