14 Eylül 2015

TTNET Abone İptali Yapılan Hatta Gelen Fatura

İlk önce yeni evime ilk taşındığımda 2 sene önce hattımın iptalini yaptırdım; ancak sistemden düşülmemiş, ve otomatik ödemede olduğu için ödeme devam etmiş; kampanya yenilemek için iptalden 1 sene sonra aradıklarında haberim oldu iptal edilmediğinden ve kampanya istemediğimi hattımı iptal ettirdiğimi ilettim ve tekrar giderek hattımı iptal ettim, otomatik ödemeyi de kestim; ancak 2. iptalden de yaklaşık 1 sene sonra şimdi önüme 400 TL'lik bir fatura ile yasal süreç mesajı geliyor. 2 defa iptal edilmiş, ucunda hat bile olmayan; hizmet adını verdiğiniz ama vermediğiniz bir hizmetin parasını mı istiyorsunuz? Faturanın silinmesini ve hattın her türlü sistemden yok edilmesini istiyorum.

Turhan 46 Okunma

Cevaplar

  • Turhan17 Eylül 2015

    Firma uygun olmadığım bir saatte aramış ve daha sonrasında SMS göndermiş olup, ben geri aradığımda hattım üzerinde herhangi bir şikayet veya inceleme olmadığını söylediler. Şikayeti tekrar anlattığımda ise bana hattımın 2 sene önce kapatıldığını ancak faturalandırmanın devam ettiği bilgisini verdiler ve bunun üzerine o anda bir kayıt açtılar, ancak halen başka bir haber almadım.

  • Türk Telekom Temsilcisi15 Eylül 2015

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan irtibat GSM numarasına SMS ile bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Eylül 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön