28 Mayıs 2015

TTNET Abone Bile Olmadığım İnternetin Ücreti!

2 ay önce üye dahi olmadığımız ve hiç kullanmadığımız, bir internet hattımızın olduğunu posta yolu ile öğrendik. Ve bu hat ile alakalı tarafımıza 2 ayrı fatura gönderen TTNET firmasını defalarca arayıp yanlış kullanıcıya fatura gönderdiklerini ve bunun düzeltilmesi gerektiğini belirttik fakat konuyla alakalı asla hiçbir düzeltme yapılmadı.


Tarafımızdan halen kullanmadığımız internet ücretleri; Ki bu faturalar birisi 100 TL, diğeri 200 TL'dir, talep edilmekte tüketici haklarına da başvurduk sonuç beklemekteyiz. Kullanmadığımız internet faturalarının ücretini talep eden bir firma kullanıcısı olan kişilere nasıl uygulamalar yapıyor çok merak ediyorum. Lütfen düzeltme bekliyoruz!

İdris 239 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi29 Mayıs 2015

    Müşterimiz ile 29.05.2015 tarihinde görüşme sağlanmış olup konu ile ilgili bilgilendirmeler yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi28 Mayıs 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön