11 Eylül 2013 #2006546

TTNET 8mbps İnerneti 1mbps Bile Kullanamamak!

Nakil işlemleri öncesinde 8mbps'ye kadar kullandığım İnternet'imi şimdi 1mbps'ye kadar dahi kullanamıyorum. 4 sene kadar önce bu bölgede oturmasam altyapı yanıltmacalarına inanacağım, öte yandan komşularım 8mbps'yi kullanmasa yine inanacağım.


Sorun şu ki: Çözebildikleri konuda dönüş sağlayan TTNET bu sorun söz konusu olduğunda sizi muhatap kabul etmiyor. Kaç gündür dönüş bekliyorum. Dönüş yok. Arayıp kayıt bırakıyorum, yine dönüş yok.


Yıllar önce de aynı sorunu yaşadım, altyapı çalışması olduğunu söylediler. Bir ay uğraştım sonra sorun çözüldü. Bu standart cevaplar eminim binlerce kişiye söylenmiştir. Son çare buraya yazıyorum, çözülmediği takdirde çözümüm basit: İptal ettirmek. Bıktırdınız.

Çetin 56 Okunma

Cevaplar

 • Çetin06 Ekim 2013

  05.09.2013'te başlayıp gün itibariyle (06.10.2013) devam eden, onca çabama rağmen sonuç alamadığım bilakis kötü olan hizmeti daha da kötüleştiren TTNET'e diyeceğim pek bir şey yok artık. Gün itibariyle 0.38 mbit'le internet kullanıyorum. Varın hizmet değerlendirmenizi kendiniz yapın.

 • Çetin16 Eylül 2013

  BU MESAJIN ÜZERİNDEN 5 GÜN GEÇTİ VE EN KISA ZAMANDA DEDİĞİNİZ DÖNÜŞ SAĞLANMADI. SON ON GÜNDÜR YAPTIĞIM HİÇBİR BİLDİRİME, GEREK ARAMALARIMA GEREK MAİL YOLUYLA YAPTIĞIM ŞİKAYETLERE, GERİ DÖNÜŞ SAĞLANMADI.

 • Çetin12 Eylül 2013

  Çözüm üretilmiyor, üretilmediği gibi dönüş sağlanmıyor. Bezdirme politikası uygulanıyor.

 • Türk Telekom Temsilcisi12 Eylül 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Türk Telekom Temsilcisi11 Eylül 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön