04 Şubat 2014 #2274710

TTNET 8Mbps Hız Fiyaskosu

8Mbps'ye kadar kavramındaki "kadar" uluslar arası telekomünikasyon kuralları ve uygulamalarına göre geçici trafik sorunlarından kaynaklanan (örneğin akşam saatlerindeki yoğunluk sebebi ile)problemleri ifade eder. Fakat TTNET gibi kuruluşlar sözleşmelerinde altyapıdan kaynaklanan sorunlar için hukuki olarak sorumlu tutulamayacağını belirtmiş, yani sözleşmeye haksız şart eklemiştir. Altyapının yetersiz olması gibi bir sorun tüketiciyi değil, sağlayıcıyı bağlar.


Altyapı yetersiz ise bunu düzeltmek sağlayıcının görevidir. Gerekli yasal hakkımı kullanacağımı belirtmek isterim. 8Mbps ye kadar taahütlü paketteyim ama sonra öğrendimki benim hız profilim 2 Mbps bu düpedüz art niyetlilikten başka bir şey değil.

Metin 57 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi05 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Şubat 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön