18 Mart 2013 #1690451

Ttnet 8Mbit Limitsiz Paket Kullandığım Halde 1 Mbit Bile Yok Sürekli Kesinti Var!

7 Günde bir sorun çözülmez mi arkadaş ya, pazartesi ilk işim kapattırmak olacak. Birde bugün hizmet verir gibi fatura gönderiyorlar. Veremiyorsan hizmet kapat kardeşim durma orada. Başlıkta belirttiğim gibi 8Limitsiz paketi kullanmama rağmen gerek Ttnet'in hız testinde gerekse başka hız testlerinde daha1 mbps'yi geçemiyorum. Bunun nedenini öğrenmek istiyorum boşuna mı o kadar para veriyorum 8 mbps gelsin diye? bunun peşinde milyarlarda harcasam tüketici haklarına gideceğim.

Engin 39 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi19 Mart 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi18 Mart 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön