19 Mart 2013 #1693312

Ttnet 8 NetLimitsiz Hizmetinden Faydalanamıyorum!

16 Mart 2013 Tarihinde ttnet'in 8 mb net limitsiz tarifesine abone oldum fakat 8 mb hızını hız testi yaptığımda göremedim. Hız testi sonuçlarında değişik veriler aldım bunların arasında dowland hızı 4500kb - 6400kb olarak değişmekte.


Müşteri temsilcilerini aradım 8 mb net limitsiz tarifesinden abone olduğumu beyan ettiğim halde hızımın gayet iyi olduğunu beyan ettiler bunun üzerine Polatlı'da bulunan abone olduğum ttnet bayisine gidip şikayetimi belirttiğimde kendileri bana bir isim verip postaneye gönderdiler. Daha sonrada bu kişiye ulaşamadım. Sorunumun giderilmesini istiyorum gereğinin yapılmasını arz ederim.

Adnan 22 Okunma

Cevaplar

  • Adnan24 Mart 2013

    tt net internet abonesiyim internet paketim 8 mb net limitsiz adil kullanım kotasıda yok. Fakat hız testi yaptığımda hızım 5-6 mb çıkıyor bununla ilgili defalarca arıza kaydı bildirmeme rağmen bu konuyla ilgili herhangi bir değişme olmadı halen mağdurum mağduriyetimin acilen giderilmesini istiyorum neticede burası bir internetkafe buradan evime ekmek parası kazanıyorum bu gidişle müşterim kalmayacak gereğinin yapılmasını saygılarımla arz ederim.

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Mart 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi19 Mart 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön