22 Nisan 2013 #1755875

Ttnet 8 Mbps'e Kadar Ama Hiç Bu Hızı Göremedim!

Daha öncesinde kotalı da iken 8 mbit olarak kullandığım internet hattı kotasıza geçtikten sonra 4 mbit - 6 mbit arası değişmektedir. Hatta 8 mbit verildiğinde modem ışığı yanıp söndükten sonra sabit kalıyor internet ışığı yandıktan 3 dk sonra kendini sürekli tekrar ediyordu.


Daha sonradan port değişiminde bulundum port değişimi yapıldı fakat hattıma 6 mbit ten daha fazla hız verilmedi. Ttnet müşteri hizmetlerinden eski portunda arızalı olduğu bilgisini aldım. Her akşam aramama rağmen kalıcı bir çözüm hiç sağlanmadı.


Ben bu hatta 50 gb ı geçmediğim halde hiçbir zaman 8 mbit te kullanamayacakmıyım. Hat bazen 2 mbite kadar düşüyor. Kullandığım 5 mbit hat bana gerçekten yavaş geliyor.

Ekrem 22 Okunma

Cevaplar

  • Ekrem02 Mayıs 2013

    internetim 2 aydır kopmalar yaşamaktayım hala bana kalıcı bir çözüm bulamadınız. Ben 3 günde bir tt neti aramaktan sıkıldım. her konuştugumdada 10 dk - 25 dk konuşmam boşa gidiyor. sizi btk ya şikayet ettim.

  • Türk Telekom Temsilcisi23 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön