30 Ocak 2014 #2265883

TTNET 8 Mbps Yerine 2 Mbps Sunuyor!

Ben yalın İnternet Net Limitsiz 8 Mbps'ye kadar Limitsiz kullanıyorum ve yaklaşık 1 hafta olmadı abone olalı bilgisayarım çok yavaş ama daha önceki firmalarda bu şekilde düşük olmuyordu ve modem arayüzünden İnternet hızıma baktım ayıp gerçekten ayıp sizlere yukarı yönde hat hızı (kbit/s) 799 aşağı yönde hat hızı (kbit/s) 2047 bu mu yani şimdi 8 Mbps' nerede 2 nerede derhal bu hatanın düzeltilmesini istiyorum aksi taktirde tüketici haklarına başvurmak zorunda kalacağım ve bu yapılan sadece bana değil benim bir çok arkadaşım var.

Aykut 58 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi31 Ocak 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi30 Ocak 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön