12 Eylül 2013 #2007396

TTNET 8 Mbit Diye Satıyor 3 Mbit Hız Veriyor!

Yıllardır kullandığımız 2 mit limitsiz İnternet hızımızı 8 mbit yapmak üzere geçen hafta başvurduk ve sözüm ona 8 mbit e yükselttik fakat anladık ki bizim santralimiz 8 mbit i desteklemiyormuş yada bir sorun varmış.


Bir haftadır oyalanmaktayız. En sonunda biz 4440375 numaralı telefondan arayarak bölgemizdeki Türk Telekom müdürlüğünden bilgi almamız söylendi. Bu kadar kötü hizmet veren ve milletini yanıltan bir kurum daha görmedim. Hemen hattımın 8mbit olmasını istiyorum. Ağrı'da oturmuyoruz İstanbul'un göbeğinde Kadıköy'de oturuyoruz bu arada.

Cemal 49 Okunma

Cevaplar

  • Cemal02 Ekim 2013

    konu halen çözülmemiş ve bağlantı hızı hiç bir zaman 8mb hızını görmemekte ve 3.5 mb hızından yukarı çıkmamaktadır

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi12 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön