15 Şubat 2013

Ttnet 8 Gündür Bağlantı Sorunumu Gidermedi!

08.02.2013 tarihinde T.Telekom'dan almış olduğum internet hizmetinde arıza oluştu.O tarihten beri 50 tane telefon görüşmesi gerçekleştirdim ve her seferinde şikayet kaydı oluşturuldu.Her müşteri temsilcisi farklı bilgilendirme yaptı ve bu adımdan daha ileriye gidemedim.Hatta azarlandığım da oldu.


Düne kadar sorunun neden kaynaklandığı dahi söylenmedi.Bana haber vermeden ve bu konuda bilgilendirmeden evime görevli gönderilip evde olmadığımdan sorunun giderilmediğine dair mesajlar gönderildi.Dün nihayet ekip geldi, telefon kablosu değiştirildi ve sinyalin az olduğu ancak sorunun çözüldüğü söylendi.Fakat 1,5 saat sonra arıza tekrarladı ve hala hizmet alamıyorum. Sorunumun çözülmesini istiyorum.

Seçil 68 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi15 Şubat 2013

    Sayın Seçil Hanım, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Şikayetvar.com aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Zeynep GÖR Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön