17 Eylül 2013 #2014209

TTNET 8 Gündür Arızayı Gideremedi!

Kamuran A.'e ait Adsl hattı 5 eylülde arızalandı. 6 eylül ve takip eden günlerde 4 kere arıza kaydı bırakmamıza ve tarafımıza geri dönüş yapılmasını ısrarla belirtmemize rağmen ne arıza giderildi nede arandı.


Şimdi Muğla merkezdeki teknik servisle ilgilenen arkadaşlar apartmana başka bir hat bağlarken bu problem oluşmasına rağmen sorunun giderilmemiş olması ve TTNET'in 4440375'i aradığımda arıza kayıtlarımın problem çözülmemiş olmasına rağmen neden kapatıldığını sorduğumda da zaman aşımına uğrayıp sistemden düşmüş olduğunu söylediler.


Bu kadar mantıksız bir sistem, bu kadar başarısız bir teknik servis ekibi kuran TTNET ayda 69 TL almayı bilirken 9 gündür bu problemi çözememiş olması komiktir.

Barış 64 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüştür. ADSL Hattındaki problem çözümlenmiş olup, gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi17 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön