29 Mart 2013

Ttnet 8 Bağlantı Sağlanamadı!

20 martta ınternet üzerinden adsl bağlantısı başvurusu yaptım. Tarafıma yollanan Taahütnameyi imzalayıp geri yolladım. Fakat o gün bugündür herhangi bir gelişme olmadı. 4 kez ttneti aramama rağmen hala sorun çözülmedi. Bana sadece şikayet formu açıyorlar ve tarafımızdan aranacaksınız diyorlar. Fakat arandığım yok. Sorunun nerede olduğunu sorduğumda net bir şey söyleyemiyorlar. Üstelik telefon hattım modemim, kablolar hepsi hazır. Yapacakları sadece santralden interneti açmak. Neden bu kadar uzun sürdü öğrenmek istiyorum.

Ziya 41 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi29 Mart 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, tarafımıza iletilen telefon numarası üzerinden yapılan kontrollerde; müşterimizin probleminin ADSL hattının bağlı olduğu Telekom Müdürlüğünce giderildiği görülmüştür. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi29 Mart 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön