26 Haziran 2015

TTNET 8 Aydır Nakletmediği İnternete Yasal Takip!

TTNET'in 7015416151 no.lu abonesiyim. Taşınmadan dolayı internetimi başka bir şehre nakil ettirdim. Ancak defalarca kez müşteri hizmetlerine yaptığımız görüşmeler ve onların sözde gönderdiği insanlar bizim internet bağlantımızı kurmadı ve 8 ay böyle kaldı.


Şimdi bana sevgili TTNET yasal takip için mesaj atıyor. Ben kullanmadığım interneti neden ödeyeyim? Ve eğer bağlansaydı zaten kullanır öderdim ben böyle şey görmedim. Yapamıyorsanız biz çözemedik bağlayamadık deyin o zaman kapatın interneti.

Gülsüm 246 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi30 Haziran 2015

    Müşterimiz ile 30.06.2015 tarihinde görüşme sağlanmış olup konu ile ilgili bilgilendirmeler yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi26 Haziran 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön