31 Ağustos 2013 #1985938

TTNET 70 TL'ye 2 Mbps İnternet Kullanıyoruz!

Aylar önce 4 mbit kullandığım bağlantı kesilmeler sonucu 1 mbite kadar çekildi attığım bütün maillere cevap olarak bina içi sorunlar çözemeyiz dendi. Bina içi hattı yenilettikten sonra yaklaşık
1 ay sorunsuz 5 mbitte kullandım 1-2 kere internet gidince 4 mbite indirttim ve 1-2 ay 4 mbitte sıkıntısız kullandım ve şimdi tekrar internet kopmaları sonucu hızımı 2 mbite çekmişler bina içi tesisatın yenilendiğini duyunca altyapı santral uzaklığı gibi bahaneler bulunmaya başladı.


Ailece 4 kişi 2 mbit internet kullanmak zorunda bırakılıyoruz. Tivibu üyeliği dediler aldık sık sık donmasından dolayı onuda kullanamıyoruz. 70 TL'ye 2 mbit internet kullanmak zorunda mıyız TTNET?

Sezer 76 Okunma

Cevaplar

  • Sezer13 Ağustos 2016

    Güncel olarak şikayetlerim devam etmekte. Ayrıca BTK'dan yaptığım şikayette aramamanızı rica etmiştim. Buradan da tekrar söyleyeyim lütfen laf olsun diye aramayın. Güncel duruma gelirsek okuyacak arkadaşlar için bilgilendirme yapmak isterim. 55 TL'ye 2 yıl taahhütlü kullanıyoruz şu an interneti. Modemde görülen hızım 1.6mbit, desteklenen hız 2.3mbit. Her ay kesintisiz faturasını yatırdığım ev telefonunu splitterden bağlayınca net koptuğu için kullanamıyorum.

  • Türk Telekom Temsilcisi03 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi31 Ağustos 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön