16 Eylül 2013 #2013572

TTNET 7 Yıl Sonra Borç Gönderdi!

2013 yılı Ağustos ayında 2006 yılı eylülünde kapatmış olduğum TTNET ADSL hattıma ait fatura bildirimi geldi. 25 küsur TL civarındaki borç, olmuş 75 TL. Ödemezsen, icraya verecek, avukat masrafı v.s. derken olacak 350 TL. Mecbur ödedim.


Madem ulaşma imkanınız vardı, 7 yıldır neden haber vermediniz? Ödememiş olduğum nerden bileyim? 7 yıl boyunca makbuz saklamayı kim düşünür?

Zafer 88 Okunma

Cevaplar

  • Zafer22 Eylül 2013

    Bu defalık faiz kısmını tahsil etmeyeceklerini SÖYLEDİLER. Fakat, Ben zaten şikayet etmeden evvel borcu ve faizini ödemiştim. Çünkü zaten 1 haftada icraya sevk ettikleri başka bir şikayetim var, okuyabilirsiniz. Ödemiş olduğum faizi geri vermeleri yönünde mailler attım, kendi yazdıkları maile cevap yazdım, 4440375 'e arayıp msg bıraktım. YOK. BU GÜNE KADAR HİÇBİR GERİ DÖNÜŞ YAPMADILAR. TELEFONLA BİLE DÖNMEDİLER. TEK AMAÇLARI BURADA ŞİKAYETVAR daki mesajlara yorumsuz görünmemek, ve bu yönde yazılar yazmak. Fiilen ise yapılan hiçbir ÇÖZÜM YOK! Köy sandığı misali, ödenen para geri verilmez...

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön