26 Ekim 2015

TTNET 7 Gündür İnternetim Yok Gelip Yapmıyorlar

Pazartesi mesaj geldi TTNET'ten sonra net gitti 7 gün oldu hala gelmedi arıyorum diyorlar senin internetin var gözüküyor modemin bozuk... Gittim modemi başka internete bağladım çalıştı evde kabloları söktüm yeniden taktım bantladım yine olmadı. 50 kere aradım hep kayıt oluşturuyoruz diyorlar gelip yapan yok. Ben mi yapayım direğe çıkıp ben mi arıza var mı diye bakayım muhatap olacak kimse yok. Kestirsen kestirilemez bağlatsan internet olmaz. Adamlar teknik servisi göndermiyorlar. Var mı böyle bir şey bütün konuşmalar her şey var adam bana atar yapıyor. yalan mı söylüyoruz diye.

Serdar 48 Okunma

Cevaplar

 • Serdar31 Ekim 2015

  12.günün sonunda kablo kopuk diye getirtebildik adamları elektrik tesisatınızda sorun var elektrikçi getirin diyen sorun modemde sizde bizde sorun yok diyen TTNET bana bunun cevabını nasıl verecek? Sorunu açıklıyorum; benim internet hattımı başkasına bağlamışlar bu kadar sorumsuzluk bu kadar sahtekarlık olmaz olsun 12 günde her gün ttnet'i arayarak zorla yaptırdım bir sürü masrafım çıktı kontör, vsvs 12 günün parasını benden alamayacaksın TTNET! Benim olduğum bölgede kutuda yer olmadığı için Superonline bağlatamadım o yüzden mecburen TTNET kullanıyorum şuan yamalı kabloyla. Gerçi Türkiye'nin mecbur kaldığı firmaların hepsi vasat yazık bu ülkenin insanına bunlara muhtaç kalıyor.

 • Serdar30 Ekim 2015

  12 gün oldu hala gelip yapmadılar kimse aramiyor hep ben arıyorum fatura borcum kabardi. Her aradığımda sorun sizde elektrik tesisatinizda sorun var deyip sacmalayip oyalıyorlar modeminize internet geliyor gözüküyor diyor 2 gün önce kablonun kesik olduğunu gördüm yalanları ortaya çıktı kestiricem cezasını verecek param yok bunlar kadar yalancı sahtekar firma yok herkes görsün bunu asla TTNET baglatmayin. 12 gün ne demek bir düşünün bosuna ödenen fatura gereksiz bilgisayarci vs.. masrafları artık söylenecek söz yok yarın yapmazlarsa bir yerden para bulup interneti kestirecegim param alayiniza haram zıkkım olsun müşterinin parasına göz diken hiç takmayan bu firmadan şikayetçi olacağım.

 • Türk Telekom Temsilcisi28 Ekim 2015

  Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Serdar27 Ekim 2015

  9 gün oldu hala internetim gelmedi yanlış arıza kaydı oluşturduklarını söylediler ve hala sorun sizde teknik servis gonderemeyiz diyorlar şimdi aradım yarın ara dediler yapamiyorsan şöyle başka internet mi yok Türkiye TTNET'e muhtaç değil Superonline baglatacagim yarın gelip yapmazlar ise. Bu sahtekarlardan uzak durun kimi arayorsam şubede konusuyorsam bebi ilgilendirmez teknik servis bakıyor diyor muhatap bulamıyoruz ben her gün ttnet'i aramaktan gitmekten Yoruldum Allah kimseyi bunların eline dusurmesin kestiricem taatut cezası vereceğim. Ogrenciyim 50 TL telefon faturası bunlara harcadim kullandirmadiklari internetin de faturasını vereceğim.

 • Türk Telekom Temsilcisi26 Ekim 2015

  Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön