05 Nisan 2013 #1726154

Ttnet 7 Aydır İnternet Bağlattım Fakat Kullanamıyorum!

Yaklaşık 7-8 aydır ttnet bağlattırdım keşke bağlatmasaydım. O reklamlarda ballandıra ballandıra anlattıkları internetle alakasız olduğunu sonradan farkettim. 60 tl'lik 1 yıl sözleşmeli yalın interneti bağlatana kadar her şey çok iyiydi her gün aradılar bağlanana dek taki bağlandığı gün bir daha telefon çalmaz oldu.


Sözleşmemde yazan 1-8 mgb/s arasındaki hızın değil 8 mgb/s 'sini 1 mgb/s hızı bile göremedim ttnet hız testlerinde hız ölçümü yaptığımda sayfa yükleme hızım sürekli 0. 48 mgb/s ile 0. 64 arasında çıktı ve gün içinde 20-30 kez internet kopma sorunu yaşadım ve bununla alakalı müşteri hizmetlerini aradığımda müşteri hizmetleri 7 ay boyunca tamam aynı şeyleri söyledi sonuç '0'!Şikayetçiyim!

Can 53 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi08 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, tarafımıza iletilen telefon numarası üzerinden yapılan kontrollerde; müşterimizin probleminin ADSL hattının bağlı olduğu Telekom Müdürlüğünce giderildiği ve problem ile ilgili bilgilendirme yapıldığı görülmüştür. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi05 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön