16 Aralık 2014

TTNET 6 Yıldır Bölge Olarak Sorun Çözülemedi

6 yıldır TTNET kullanıcısıyım. 6 yıldır bölge olarak kopma yaşıyoruz ve bu sorunu defalarca arayıp söylememize rağmen bu hizmetten eksik bir şekilde yararlanıyoruz ancak faturamızı tam olarak yatırıyoruz. Geçtiğimiz hafta iptal ettirdim TTNET'i. Genel müdürlüğünüzden arkadaşlar arayarak sorunların giderileceğini TTNET arızası kalmamızı tekrar müşteriniz olmamı ve tüm sorunların genel müdürlükçe hızlı bir şekilde çözüleceği sözünü aldım ve tekrar devam edelim şeklinde anlaştık. Ancak aynı sorunları hala yaşıyoruz. 444 0 375 no.lu telefonu arayarak anlık olarak kopmayı düzeltiyorlar arkadaşlar ancak ben bu numarayı 6 yıldır ezberledim ayrıca birde telefon faturası ödemek durumunda kalıyorum.

Hasan 38 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi19 Aralık 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi17 Aralık 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön