27 Ağustos 2013 #1977138

TTNET 6 Yıl Sonra Gelen Fatura!

TTNET'ten bana; İptal olan 186*****71 hesap numaralı TTNET aboneliğinizin gecikme bedeli hariç 49.25 TL borcu bulunmaktadır. 29.08.2013e kadar ödeme yapmanız gerekmetedir." mesajı geldi.
TTNET bayisine gittiğimde 2007 yılından kalma ve toplam 110 TL civarı borcum olduğunu belirttiler.


Borcunu ödediğim ve kapattırdığım internet paketine nasıl tekrar fatura geldi ve bana bildirilmedi de 6 yıl sonra bildirilebildi? Zaten borcum olsa İnternet hattımı kapatmazlardı. Müşteri hizmetleri bu konuda yardımcı olamayacaklarını TTNET müdürlüklerinden birine gitmemi tavsiye ettiler. Son ödeme tarihi de geldiği için borcu ödemek durumundayım. Haklı olduğumu düşündüğüm bu konuda mağdur konumuna düşmekteyim.

Sezayi 58 Okunma

Cevaplar

  • Sezayi28 Ağustos 2013

    TTNET'le görüşüp, kendileriyle durumu geçiştirmiş olduk. Yine TTNET müdürlüklerinden birine yönlendirdiler. Bana bilgilendirme yapılmadığını belirttim ve yapılması gerekliydi; ancak 6 yıl geçtiği için teknik olarak o zaman bana bilgilendirme yapılıp yapılmadığını kontrol edemeyeceklerini bildirdiler. Bu gelişmeler ışığında herhangi bir TTNET müdürlüğüne yazılı başvuru yapmamı istediler. Ordan da bir sorun çıkmayacak ve ben tekrar buraya şikayet yazacağım muhtemelen.

  • Türk Telekom Temsilcisi28 Ağustos 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi27 Ağustos 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön