06 Eylül 2013

TTNET 6 Yıl Sonra Gelen Bağlantı Ücreti Borcu!

Şu anda abonesi olmadığım TTNET'ten bana bir borç tebligatı geldi. Tebligatta "29.06.2007 tarihinde iptal edilmiş olan 1898030614 hesap numaralı TTNET hizmetinize ait gecikme bedeli hariç ödenmemiş fatura toplamı 24,75 TL'dir. Fatura ve gecikme bedelinin 13.09.2013 tarihine kadar ödemesinin yapılması gerekmektedir." yazılı. TTNET müşteri hizmetlerini aradım ve adıma herhangi bir borcun olmadığını söylediler. Telekom Müdürlüğü'ne gittiğimde ise 6 yıl önce kullandığım internetin bağlantı ücreti borcu olduğunu söylediler.

Şimdi aklımdaki sorular şunlar:
1. Bağlantı ücreti normal fatura içerisinde ödenmiyor muydu?
2) Bu zamana kadar bu borç neden bana bildirilmedi? Bu borç hukuksuz değil mi?

Turan 45 Okunma

Cevaplar

  • Turan10 Eylül 2013

    TTNET anladığım kadarıyla bütün şikayetlere aynı cevabı yazıp işin içinden çıktığını sanıyor. Gerekli bilgilendirme dediği şu: "Sizin borcunuz ile ilgili detayları göremiyoruz. Telekom Müdürlüğü'ne başvurun" Üstelik daha önce müşteri hizmetlerinden bıraktığım şikayet üzerine aradılar. Yani bu ilgili yazı üzerine kendisi ile görüşülmüş demeleri de ayrı bir soru işaretidir. TTNET'ten net ve açık bir bilgilendirme bekliyorum ve bana verdikleri cevabı da buraya yazsınlar lütfen, herkes bilsin.

  • Türk Telekom Temsilcisi09 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi06 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön