25 Ağustos 2014

TTNET 6 Gündür İnternet Yok Servis Konusunda Başarısız

TTNET Ofisimde kullandığım ve 6 gün önce bozulan TTNET İnternet hattı için firmadan servis hizmeti alamıyorum.Çağrı merkezine yapılan bildirimlerin ikinci gününde, şirketin üzerinde görünen farklı adresli ve çalışan,konuyla alakasız bir numara için gereksiz yere, servis gönderildi. Her gün 444 03 75 numaralı çağrı merkezine şikayetimizi belirtiyoruz. İzmir Urla İskele'deki şubeye bizzat gidildi, oradaki çalışanlar Urla bölgesinde görev yapan servise yanımızda ulaştı ancak arızanın olduğu adrese kimse gelmiyor. Böyle başarısız bir servis hizmeti ile reklamlarda belirtilen hız,kurumsallık vb. kavramların taban tabana tezatlık gösterdiğini görüyoruz.

Özge 236 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi27 Ağustos 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Özge26 Ağustos 2014

    Arızanın 7. gününde sorun çözüldü.Bu süre özellikle faal şekilde çalışan bir iş yeri için kesinlikle kabul edilebilir değildir.Servis,arızayla ilgili bugün kendilerine bilgi verildiğini belirtti ancak 22.08.2014 cuma günü zaten kendileri arızanın programa alındığını ve gün içinde tamiratın yapılacağını söylemişlerdi.Ayrıca 444 0375 numaralı hatta yaptığım görüşmede servis gelmiyorsa elit ekip adı altında paralı servis elemanı kullanabileceğim önerildi. TTNET Servisi başkasının işini yaparken bize ait hattı bozup gidiyor,yaptığı hatayı düzeltmek için 7 gün aboneyi oyalıyor ve çağrı hattı parayla tamirci getirmemi öneriyor.Söyleyecek söz bulamıyorum.

  • Türk Telekom Temsilcisi26 Ağustos 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön