01 Şubat 2014 #2270607

TTNET 6 Aylık Dondurma İşlemi

Ben internetimi yaklaşık 6 ay önce dondurdum. Ancak dondurma işlemi yapılırken Ttnet çalışanı elemanınız bana dondurma süresinin kısıtlı olduğuna dair hiçbir şey söylemedi. 2 gün önce merkezinizden beni aradılar ve kullandığım fiyat üstünden indirimli kampanya olduğunu söylediler. Ben internetimin aktif olduğunu da o zaman öğrendim.


Ne bana 6 ay sonra açılacağı söylendi nede hattım tekrar aktif hale geldiği haber verildi. Mağduriyetimin giderilmesini istiyorum.

Yavuz 41 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi05 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi01 Şubat 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön