10 Mart 2015

TTNET 6 Aylık Binada İnternet Hattı Yok

1 hafta önce taşındığımız binada ve 3 gün önce verdiğimiz nakil başvurusunda bugün bir sonuca varıldı. Telefondan aradıklarında binada internet hattı olmadığını ve çekilmesi için başvurulması gerektiği söylenildi. Başvuruya gittiğimde ise 6 ay ile 9 ay arasında bağlayacaklarını söylüyorlar ne yani, koskoca Türkiye'de bir binanın alt yapısına 6 ay veya 9 ay bir internet gelmesi için beklemek zorunda mıyız?

Ne kadar bir yanlış durum değil mi ve aklıma da gelmiyor değil 6 aylık bina da kimse hiç mi internet kullanmak istemez veya hiç birisinin mi interneti olmaz? Cidden bir hat çekilmesi için 6 ay mı beklemek zorundayız?

Oğuzhan 32 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Mart 2015

    Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Mart 2015

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön