10 Mart 2015

TTNET 6 Aydır Nakil Yapmıyor Ama Fatura Kesiyor!

Hesap numarası: 1899070626 Fatura 2015 son ödeme tarihi: 16 Mart 2015 ödenecek tutar: 65,25 TL

Yeni taşındığım binada telefon kutusu yok altı aydan beri Türk Telekom gelip de kutuyu takmadığı için her ay adıma kullanmadığım internet faturası çıkıyor. TTNET her fatura düşümü istediğimde bana ankesör sizin sorumluluğunuzda deyip duruyor Türk Telekom'un kutusunu takmadığı bir şeyi ben nasıl bulup nereye takabilirim?

Biri bunun mantığını bana söyleyebilir mi? o Türk Telekom ve TTNET bana bıkkınlık verdiler, onların yüzünden şekerim yükseliyor. Yalvarıyorum ya birileri buna bir çözüm çare bulsunlar. Bu kadar sorumsuzluk olmaz ki! Faturanın biran önce düşümünü sağlamanızı rica ediyorum.

Selda 293 Okunma

Cevaplar

  • Selda'nın Teşekkür Mesajı13 Mart 2015

    Şubat ayı fatura düşümü gerçekleştirdiğiniz için teşekkür ederim, Türk Telekom apartmanımıza kutuyu bir an önce bağlarsa fatura düşümü olayından kurtulmuş olacağım. Sizlerden ricam Türk Telekom apartmanımıza bir an önce telefon kutusunu bağlamasını istiyorum.

  • Türk Telekom Temsilcisi12 Mart 2015

    Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Mart 2015

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön