25 Mart 2013 #1703471

Ttnet 6 Aydır Kullanmadığım İnternet'in Parasını Ödüyorum!

Yaklaşık 2 senedir, ttnet i kapatmakla uğraşıyorum. En son 10. ayda telefonumu dondurdum ve internetim de hazır net olmasına rağmen 6 aydır fatura geliyor, kullanmadığım internetin faturası nasıl geliyor anlayamıyorum. şubat ayında da Internet ve telefonu kapattırdım. Ama yine mart ayında ınternet kullanmışım gibi fatura geldi . müşteri hizmetlerini aradığımda benle konuşan arkadaş modem ücretinden olabileceğini söyledi. Bu nasıl bir cevaptır, oluşturulan faturanın neden oluştuğunu bile izah edemiyorsunuz, nasıl kurumsal firma bu? Benden 6 aydır kullanmadığım aylardaki faturamın geri iade edilmesini acilen istiyorum. Yoksa ilgili mercihlere başvuracağım.

Hilal 35 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi25 Mart 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme ve yönlendirmeler yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi25 Mart 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön