22 Nisan 2013 #1756877

Ttnet 6 Aydır Hizmet Yok Servis Yok Fatura Var!

4 senedir ttnet kullanıcısıyım fakat hizmet aksamaları, servisin ve müşteri hizmetlerinin sorumsuzluğu sayesinde internet kullanamaz hale geldim. Zaten yavaş olan ve aksayan hizmet 6 aydır yok! Servisle tamir etmek yerine kendilerinin temin ettiği modeme suç buldular. Bu hızı bu modem kaldıramıyor dediler fakat aldığım 2 modemde de aynı sorunu yaşadım.


63 lira faturam var fakat internet hızım 1 Mbps bile değil ve 10 dakikada bir kesilen bir internete sahibim.


Yine müşteri hizmetlerine ulaştım fakat sorumsuz tavır yine devam ediyor. Fakat içim rahat çünkü taahhüdüm gelecek ay bitiyor ve ben artık çözüm bulunmazsa başka bir tercihte bulunacağım!

Mustafa 20 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi03 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüştür. ADSL Hattındaki problem çözümlenmiş olup, gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön