15 Ocak 2014

TTNET 6 Aydır Gerçekleşmeyen Nakil İşlemi Beni Çileden Çıkardı

Ben 17.07.2013 de aboneliğimi Niğde ilinden Adanaya nakli için başvuran 7013130914 numaralı E** C** isimli abonesiyim. Hattımın bugün 15.01.2014 olmasına rağmen naklinin gerçekleştirilmemesinden ötürü şikayetçiyim. Defalarca müdürlüğe gitmeme rağmen elle tutulur bir çözüm bulunamamış mts de beklemede kalmış denilerek bekletilmekteyim. Ne iptal edebiliyorum ne de internet kullanabiliyorum.


Bu geçen sürede adıma hala fatura düzenlenmekte olup bunların da tarafımca ödenmesi gerektiği vurgulanmaktadır. Düşünün ki açamadıkları hattımı, borcunuzu ödemediğinizden dolayı kesmekle tehdit ediyorlar. Trajikomik gerçekten. Kurumun ilgisizliği beni gerçekten çileden çıkarmış bulunmakta.

Erhan 72 Okunma

Cevaplar

 • Erhan22 Ocak 2014

  Sitenin bu çileli nakil işlemimde bu kadar çabuk sonuç vereceğini başkasından duysam inanmazdım. O kadar ayda çözemediğim bu nakil işlemini burda ki sikayetimden 6 gün sonra çözdüler. Site yöneticilerine teşekkür ederim.

 • Türk Telekom Temsilcisi22 Ocak 2014

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Erhan19 Ocak 2014

  Standart cevap... 8 ya da 9 kez bu kontrolü açtık elle tutulur bir sonuç var mı? Yok...

 • Türk Telekom Temsilcisi15 Ocak 2014

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön