19 Eylül 2015

TTNET 53.00 TL Her Ay Para Ödüyorum!

Kullanmaya başladığımdan beri her ayın 10 günü TTNET arayıp hattâ kopmalar yaşadığımı ve bunu kendilerinin de gördüğünü karşılıklı belirtmekteyiz fakat çözüm 0 buna bir çare lütfen işinin ehli olmayan kişiler gelip yok kablodan yok sprint dan vs. vs bir de sınırsız internet kullanıyorum 16 megabit fakat 10. gün âdil kullanım kotası doluyor ben adil olmak istemiyorum kardeşim lütfen ya ayıp ama zamanı gelmeden paranızı da veriyoruz. Bu mu adillik?

Ayhan 360 Okunma

Cevaplar

 • Ayhan25 Ocak 2016

  TTNET mi tövbe bir daha

 • Ayhan10 Ocak 2016

  Bana bu konu ile ilgili hiçbir kimse ne dönüş sağladı ne de bilgi verildi.

 • Türk Telekom Temsilcisi22 Eylül 2015

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan irtibat GSM numarasına SMS ile bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Türk Telekom Temsilcisi19 Eylül 2015

  Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön