15 Eylül 2015

TTNET 50 Gündür Bağlanılamayan İnternet

Öncelikle TTNET'e karşı çevremdeki her 10 kişiden 8'inin olumsuz yorum yapması ve sakın kullanma pişman olursun uyarılarına rağmen, başvuru yapmam ile birlikte tüm bu eleştirilerin ne kadar haklı olduğunuzu ispat ettiğiniz ve beni etrafıma haksız durumda bıraktığınız için sizlere teşekkür ederim.


30.07.2015 'de yaptığım internet başvurum ile ilgili bugüne dek 4440375 'i tam 106 defa aradım,12 şikayet kaydı bıraktım. Evime 3 kez teknik servis geldi. Fakat sonuç ben hala internete giremiyorum, üstelik tam 50 gündür!


TTNET ne yazık ki tekel olduğunu düşünerek, kullanıcılarını hor gören ve hizmet verme önceliğinden uzaklaşmış bir sığ bir kuruma dönüşmüş. Gerçekten üzülüyorum. Yazık!

Ertuğrul 28 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Eylül 2015

    Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi15 Eylül 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön