07 Eylül 2013 #1998211

TTNET 5 Yıl Önce Kapatılan Aboneliğe Fatura Gönderdi!

21.07.2008 tarihinde iptal ettirdiğim ve yaklaşık 1 ay sonra ekstra gelen faturayı ödediğim halde 27.22 TL borç göndermiştir. Tam da bu ay sonu kullanmakta olduğum Uydunet'ten TTNET'e geçmeyi düşünüyordum ama bu bana bir hançer yarası oldu.


TTNET firması hakkında olumlu düşünürken şimdi bu haksız kazançla hakkımı helal etmiyorum madem böyle bir borç var kapattıktan sonra 6 ay sonra tekrar abone olurken geçmiş borcunuz var ödeyin demiyorsunuz. 5 yıl sonra olmayan borç çıkartıyorsunuz bu aldığınız paranın hesabını ahirette verirsiniz.

Ramazan 37 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi08 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön