13 Eylül 2013 #2009898

TTNET 5 Yıl Geriye Dönük Borç Çıkardı!

2008 Haziran - 2009 Ocak tarihleri arasında kullanıp 30.01.2009 tarihinde iptal ettirdiğim 1894032812 hesap numaralı TTNET ADSL hizmetini, o dönemde Türk Telekom Dudullu Müşteri İlişkileri Ofisi'ne giderek son aya ait çıkan borcu kapatmış ve herhangi bir borcum kalmadığına dair görevliden teyit almıştım.


Aradan 5 yıla yakın bir zaman geçtikten sonra elime bu hizmete ait 39,28TL+gecikme bedeli kadar bir borcum olduğunu iddia eden bir yazı ulaştı. Bu nasıl bir borçtur ki ; 5 senenin üstüne hatırlanmıştır? Yahut abonelik iptallerinde bu kurumdan "borcu yoktur" mu almak gereklidir


Yapılan hatanın giderilmesini, ödenmediği iddia edilen faturanın bir kopyasının tarafıma iletilmesini rica ediyorum.

Erdem 159 Okunma

Cevaplar

 • Erdem16 Eylül 2013

  Şikayetim/Memnuniyetsizliğim artarak devam etmektedir. Bugün firmadan bir e-posta aldım, hala alacaklı olduklarını iddia ediyorlar. Kendileri de bu sözde alacağın ne olduğunu bilmediklerinden olsa gerek ; tutarın "abonelik iptal faturası" olduğunu söylemişler. Günlerdir bu faturanın bir kopyasının ibraz edilmesini beklemekteyim.

 • Türk Telekom Temsilcisi16 Eylül 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Erdem14 Eylül 2013

  Bu kurum benim gözümde bitmiştir. Hala ödenmediği iddia olunan faturanın ibraz edilmesini beklemekteyim.

 • Erdem13 Eylül 2013

  Ben bu parayı kesinlikle ödemeyeceğim. Haksız kazanç elde etmek isteyen bu kurum hakkında tazminat davası açmayı düşünüyorum. Benzer durumda çok kişi var, arkadaşlar lütfen bu parayı ödemeyin.

 • Erdem13 Eylül 2013

  Ödenmediği iddia edilen faturanın bir kopyasının tarafıma derhal iletilmesini rica ediyorum. Bu konuda sonuna kadar hukuk mücadelesi vereceğimden şüpheniz olmasın.

 • Türk Telekom Temsilcisi13 Eylül 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön