05 Nisan 2013 #1726458

Ttnet 5 Senedir Modem Sorunlar Bitmedi!

5 veya 6 senedir Ttnet kullanıcısıyım. Ttnetin sözde hediye ettiği ama parasını faturadan çıkarttığı modemimle birlikte bu 3. modemim. İnternet sabit kalmıyor sürekli gidip geliyor. İlk modemim bu sebepten bozuldu bir tane gittim kendim aldım oda bozuldu.


Şimdi bir daha aldım. Buda bozulacak eminim. Bu şikayete cevap olarak voltaj fazla geliyordur diyeceklerini bildiğim için 2. modemi bağlamadan önce gittim kesintisiz güç kaynağı aldım. Elektrik hiç gitmiyor. Ama modem yine bozuluyor. Ne hızdan memnunum nede gelen faturalardan. Bıktım usandım S**bu ilçeye gelir gelmez bağlatacağım.

Serdar 59 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi08 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi05 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön