30 Ağustos 2013 #1984871

TTNET 5 Sene Sonra Gelen Borç Takibi!

TTNET Tarafından adresime gönderilen ödenmemiş borç bilgisi nedeni ile yasal takip başlatılacağı bilgisini içeren bir bildirim aldım. 16.12.2008 tarihinde iptal edilmiş olan TTNET hizmetine ait 28,49 TL' lik borçtan bahsediliyor.


Ben halen başka bir hizmet numarası ile TTNET ten hizmet almaktayım. Telefon numaram ve adresim hiç değişmedi ve bana daha önce bir bildirimde bulunulmadı. Aynı zamanda böyle bir borç varsa neden hizmet iptal edilirken talep edilmedi yada neden 5 yıl beklendi.


Bahsi geçen borçtan benim hiç haberim yok. Böyle bir borcum varsa 5 yıldır aklınız neredeydi. TTNET'in hatasını neden ben çekmek zorunda kalıyorum? Bir de sıkılmadan yasal faizi ile istiyorlar.

Aziz 57 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi02 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi30 Ağustos 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön