12 Şubat 2013

Ttnet 5 Gündür Açılamayan İnternet Aboneliği!

07.02.2013 Perşembe günü ttnet taahhütnamesini imzaladım ancak 12.02.2013 salı günü olmasına rağmen hala internetim açılmadı. Karaman telekomda telefonla görüşmediğim insan kalmadı ancak tek söyledikleri şikayetimizin alındığı, merkeze iletildiği ve cevap beklendiği. İşin ilginç yanı modemimde dsl ve internet ışığı da yanıyor. Benim öğrenmek istediğim internet hizmetine ne zaman kavuşabileceğim. Çünkü Ttnet'e başvurduktan sonra halihazırda kullandığım mobil interneti de iptal ettirdim. İlgilenirseniz memnun olurum.

Mehmet 42 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi15 Şubat 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi12 Şubat 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön