20 Şubat 2013 #1644250

Ttnet 5 Aydır Evime İnternet Bağlayamadı!

Bu Ttnet'in aynı problemi ile ilgili 2. mesajım.29 Eylül 2012'de yaptığım Fiber İnternet başvurusu hala bir çözüme ulaşmamıştır ve benden faturaları ödemem istenmektedir.Önceki şikayetime birkaç gün içerisinde cevap almış da olsam ama sonuç olarak hizmet hala bana ulaşmamıştır.


Bir aralar haftada bir de olsa arayıp çalışmanın devam ettiğini söyleseler de artık onu bile yapmıyorlar.Şimdi yazdığım bu şikayetin altına da Ttnet'in standart mesajı "bilgilendirme mesajı" gelecek ancak hiçbir şey yapmayacaklarına eminim. Bu sitenin onlar için bir çözüm olduğunu artık düşünmüyorum.

Doruk 25 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi23 Şubat 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Şubat 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön