10 Haziran 2015

TTNET 5 Aydır Çözümlenmeyen Şikayet!

2015 Şubat ayında faturam 49 TL'den bir anda 82 TL gelmeye başladı. TTNET müşteri hizmetleri bir çok defa aradığımda neden kaynaklı olduğunu bulamadılar şaka gibi daha sonra hatanın kendilerinden kaynaklandığını söyleyip mart ayında faturanın düzeltileceğini belirttiler ve fazla ödenenlerin iade edileceğini söylediler sonra gelen ilk faturam 43 TL oldu tam bitti kurtuldum derken son 3 aydır hala 80 TL üzerinde fatura geliyor arıyorum düzeltilmeye çalıştıklarını söylüyorlar ama hala şikayet kaydınız var size bilgi verilecek deniyor hala dönem olmadı. Müşteri hizmetleri yetkilileri eğitim seviyesi ya yeterli değil ya da sistemi bilmiyorlar, komedi gibi.

Erkan 81 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Haziran 2015

    Müşterimiz ile 10.06.2015 tarihinde görüşme sağlanmış olup konu ile ilgili bilgilendirmeler yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Haziran 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön