09 Aralık 2013

TTNET 5 Aydır Bağlanmayan İnternete 500 TL Fatura!

195**55 no'lu şikayetimde ki sorun 5 aydır çözülmedi. Geliyorlar kabloları değiştirmelisiniz bağlayamayız diyorlar ancak her ay fatura geliyor. İnterneti kapatacağım bu ay ancak kullanmadığım internetin 5 aylık faturası ve taahhüt bedelini 500 TL olarak ödemem gerekiyor. TTNET tarafından yanıltıldım. Modemimin ip dahi almadığını sistemden görebilirler. Bu ücreti ödemekten nasıl kurtulabilirim?

Hakan 108 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi09 Aralık 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi09 Aralık 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön