19 Şubat 2013

Ttnet 5 Ayda 1 Evrak İsteniyor!

Ttnet'in engelli müşterilerine özel indirimli internet paketini kullanıyorum fakat 4440375 nolu telefondan aranarak benden sürekli 5 ayda 1 defa engelli kimliğim engelli raporum tc kimliğim isteniyor eğer götürmezsem internet paketimin normal tarifeye döndürüleceği ile tehdit ediliyorum.


Sanki indirimi bana kendisi yapıyor BTK kararı ile yapılan indirimi nasıl benden alabilir karar linktedir http://www. tk. gov. tr/mevzuat/kurul_kararlari/dosyalar/2011%20DK-07-653. pdf
ben engelli bir vatandaşım ve ben sürekli Ttnet genel müdürlüğüne giderek evrak veremem eğer internetim normal pakete dönüştürülürse BTK ya ve aile ve sosyal politikalar bakanlığına şikayet edeceğim.

Eren 70 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi21 Şubat 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi19 Şubat 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön