23 Mart 2013 #1702135

Ttnet 4.90 TL Gelecek Dedikleri Prog 20 TL Gelmeye Başladı İptalini Yapmıyorlar!

Ttnet üniversiteli kampanyasından internet paketi aldım. Paketle birlikte prog ve tivibu web ücretsiz 3 ay kullanım ve sonrası opsiyonel olarak istersem 4.90 tl ücretle devam edip yada herhangi bir ücret ödemeden iptal edebileceğim söylenerek verildi. Fakat 3 ay geçtikten sonra iptal ettiğimde faturama 20 tl civarında ücret eklendi.


Aboneliği yaptığım satış yeri bize de ücret kesilmeyecek dendi diyor. Ttnet müşteri hizmetleri ise yapabileceğimiz birşey yok size yanlış bilgi vermişler diyor. Şimdi benim zararımı kim karşılayacak Türkiye'nin en büyük firması Türk Telekom?

Ercan 24 Okunma

Cevaplar

  • Ercan24 Mart 2013

    ttnet bilgi verdik diyor. ben ilk msj da verilen bilgiyi aktarmıştım zaten. cevapları satış temsilcisi size yanlış bilgi vermiş ödediğiniz fazla parayı geri ödemiyoruz şeklindeydi...

  • Türk Telekom Temsilcisi24 Mart 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, tarafımıza iletilen telefon numarası üzerinden yapılan kontrollerde; ilgili birim tarafından bilgilendirme yapıldığı görülmüştür. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi23 Mart 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön