25 Nisan 2013 #1762050

Ttnet 45 Gündür İnternetim Bağlanmıyor!

45 gün önce internet hizmeti almak için başvurdum. Modemimin kurulması için defalarca telekom müdürlüğünün kapısına gittim. Ancak 1 hafta önce kuruldu. 24 saatte interneti alacağımı söylediler. Ancak aradan 7 gün geçmesine rağmen hala internetim yok. Defalarca arıza kaydı bıraktım. Sorunumun çözüldüğüne dair mesaj geliyor ama sorunumu çözmekten uzaklar. Bir de benim başvuru tarihimi 11 nisan olarak kayda geçmişler. Halbuki mart ayının ortasında başvuruda bulundum. Bu nasıl çirkin bir davranış, aklım almıyor.

Aysar 22 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi29 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Aysar25 Nisan 2013

    Aradılar, ilgilenip arayacaklarını söylediler. 45 gündür aynı şekilde beni avutuyorlar. Şuan benim olduğum yerde sadece TTNET hizmet verdiği için tekel mantığıyla hareket ediyorlar...

  • Türk Telekom Temsilcisi25 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön