14 Mayıs 2013 #1795194

Ttnet 444'lü Numaradan Sürekli Ve Israrla Aranıyorum!

Ttnet 444'lü numarasından sürekli ve ısrarla aranmaktayım. Tüm şikayetime ve aranmama ve rahatsız edilmeme isteğime rağmen, ısrarla aranmaktayım. Olur olmaz zamanlarda ve yanıt vermediğimde de üsteleyerek arabalar devam etmektedir. Bu kişilik haklarıma ve iş hayatıma müdahaledir.


Toplantılarda, uygun olmayan zamanlarda sürekli aranılmak psikolojiyi de olumsuz etkilemektedir. 0532 2552277 numaramı kayıtlarından silmelerini ve hiç bir teklif veya reklam için aramamalarını iletmeme rağmen, bu isteğim dikkate alınmamıştır. Yardımlarınızı rica ederim.

Mustafa 20 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön