10 Eylül 2013

TTNET 4 Yıl Sonra İcra Takibi Başlattı!

4 yıl önce kapattırıp Superonline geçtiğim TTNET İnternet hattımın 3 aylık ödenmemiş faturası çıktı, ki ben bu hattı kapattırırken sözleşme feshi olarak cezada ödemiştim. Bu 4 yıl boyunca tarafıma tek bir tebliğ bile olmadan hiç bir fatura gönderilmeden şimdi 160 lira gibi bir bedel ödememi istiyorlar. Bunu isterken de 1 sayfa yazı , ne arkasında bir belge ne bir telefon numarası.

Avukatın adı sadece. Son ödemesine de 5 gün vermiş. Sen beni 4 yıl boyunca unut, sende kimlik numarama kadar her şeyim var, adresim var sonra şu kadar borcunuz var. TTNET bu nasıl tuhaf bir tarz, elinde imzalı bir belgen var mı ? Vatandaşa bu şekilde yaklaşmanız doğru mu?

Onur 53 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Onur11 Eylül 2013

    bir daha hizmet alamayı bırakın etrafımda ne kadar insan varsa hizmet almaması için elimden geleni yapacağım.

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön