20 Eylül 2014

TTNET 4 Yıl Kullandığım Adsl Hattımı Sözleşme Süresi Dolmasına Rağmen Cezai İşlem Uygulandı

Yalın İnternet kullanmak istedim Trabzon/Of TTNET bayisi bana 18***8179 no'lu hattı iptal edip yeni hat bağlatarak bunun mümkün olacağını söyledi iptal ettim yeni adsl aldım iptalini duyan temsilciler iptal döndürmek için iptal ettirmenize gerek yok sabit hattı iptal ederek yapabilirdiniz bayi sizi yanlış yönlendirdi dedi.

Eski hattıma geri dönmemin daha uygun olduğunu söyledi taahhütü söylediğimde 1 ayı geçmediğinden cezai işlem uygulanmayacağını söyledi eski hattında aynen devam edileceği söylendi ama bana 202 tl lik borç çıktı, bunu da ödedim 2011 de bağlattığım 1841**179 hattı 2 yıl sözleşmesi bitmesine rağmen bana 202 tl ödetildi, paranın iadesini talep ediyorum.

Erdem 102 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi24 Eylül 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Eylül 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön